( به نام خدا )

قوانین مربوط به فروشگاه کشاورزی سرو :

-فروشگاه کشاورزی سرو تابع قوانین و مقررات جمهوری اسلامی ایران ,تجارت الکترونیک و قانون حمایت مصرف کننده است,بدیهی است هر دستورالعملی که توسط دستگاه های مرتبط به این مجموعه ابلاغ شود لازم به اجرا می باشد .

-در صورتی که هنگام خرید محصول در سرویس اینترنتی مشکلی پیش آید که موجب شود خرید کاربر پس از واریز وجه ناکام بماند این مورد موجب ضایع شدن حق کاربر نمی شود و کاربر می تواند از طریق شماره تلفن درج شده در قسمت تماس با ما خرید خود را پیگیری نماید .

-بعد از ثبت سفارش در صورت نیاز به کنسل کردن و یا تغییر اطلاعات سفارش خود فورا مجموعه را در جریان تغییرات قرار دهید در غیر این صورت فروشگاه مسئولیتی در قبال انجام سفارش و بازگشت وجه نخواهد داشت .

-در صورت بروز مشکل در پردازش نهایی سبد خرید مانند اتمام موجودی کالا یا انصراف مشتری، مبلغ پرداخت شده طی ۲۴ الی ۴۸ ساعت کاری به حساب مشتری واریز خواهد شد .

-در زمان مراجعه به سایت جهت ثبت سفارش از خاموش بودن فیلتر شکن و ابزار مربوط به تغییر آی پی اطمینان حاصل کنید در صورت ثبت سفارش شما با هر آی پی به غیر از کشور ایران سفارش لغو خواهد شد .

-کاربر گرامی:کلیه بذر هایی که توسط این فروشگاه به فروش می رسد منطبق با استاندارد های ملی و بین الملی توسط موسسه کنترل گواهی بذر وزارت جهاد کشاورزی کنترل کمی و کیفی می شود و سپس مجوز میگیرد ولی باتوجه به شرایط نگهداری و کاشت بذر,شرایط محیطی و جوی آب و زمین کشاورزی,مدیریت مزرعه و عملیات کاشت,داشت و برداشت محصول و نحوه مبارزه با آفات و بیماری ها و همچنین نوسانات و تاثیرات درجه حرارت,رطوبت و سرما و گرما یی که خارج از نظارت این فروشگاه باشد فروشگاه کشاورزی سروهیچگونه تعهد و مسئولیتی در مورد کمیت و کیفیت محصول بدست آمده از بذر های فروخته شده و خسارت های احتمالی ندارد .

-حساسیت بذر های کشاورزی بالا می باشد لذا خریدار باید بذر خریداری شده را قبل از کاشت در زمین اصلی مورد آزمایش قوه نامیه قرار دهد چنانچه جواب مثبت بود اقدام به کشت در زمین اصلی نماید در غیر این صورت پس از انقضای تاریخ, فروشنده هیچگونه مسئولیتی بر عهده نخواهد گرفت و شکایت خریدار قابل قبول و پیگیری نمی باشد.
-دستورالعمل مصرف کود و سم بر روی آن قید شده است و مصرف کننده موظف است قبل از مصرف هر نوع کود و سم خریداری شده در سطح محدود تست نماید و سپس نسبت به نتیجه حاصل شده آن را استفاده نماید.با توجه به شرایط فوق مصرف کننده هیچ گونه اعتراض و شکایتی علیه فروشنده نخواهد داشت .

-تحویل سفارش ها به اداره پست یا تیپاکس برای سفارش هایی که تا ساعت 12 روز های کاری شنبه تا چهارشنبه ثبت شوند همان روز انجام می شود .
سفارش هایی که بعد از ساعت 12 و یا روز های پنج شنبه و جمعه و تعطیلات رسمی ثبت شود در اولین روز کاری پردازش خواهد شد .

-اگر به هر دلیلی از کارهای ما رضایت حاصل نشد در قسمت تماس باما آن را به اشتراک گذارید .

-ارزش کالا یا کالاهای سفارش داده شده طبق فهرست قیمت سایت محاسبه شده و شامل کلیه مالیات ها و عوارض فروش خواهد بود. تنها مبلغی که در بعضی از موارد، به ارزش کالا اضافه می شود، هزینه ارسال و بیمه کالا است .

-مکان تحویل کالا توسط مشتری سفارش دهنده در سایت درج شده وسایت به عنوان فروشنده متعهد است با رعایت سیاستهای معین ارسال کالا، سفارش را در آن مکان تحویل دهد. در صورت عدم حضور سفارش دهنده در مکان تعیین شده، این فروشگاه هزینه های مربوطه را از خریدار طلب خواهد نمود. در صورتی که سایت به دلایلی که خارج از اراده فروشگاه می باشد، توان تحویل کالا را در موعد مقرر نداشته باشد و طرفین درباره یک موعد جدید به توافق نرسند، خریدار حق دارد بدون هیچگونه هزینه ای سفارش را فسخ نماید. سفارش دهنده با تحویل کالای ارسال شده و امضای برگه دریافت کالا رضایت خود را از نوع، تعداد و سلامت ظاهری کالا ابراز می نماید.هر گونه نقص و یا عیب فنی مشهود بایستی در لحظه تحویل سفارش به متصدی تحویل کالا اعلام و کالا مرجوع گردد .

-کاربران هنگام سفارش کالا ملزم می باشند اطلاعات صحیح کامل را درج کنند. بدیهی است کاستی یا نادرستی اطلاعات، مانع تکمیل مراحل سفارش خواهد شد .
-خریدار موظف است در حالت پرداخت در محل، مبلغ قابل پرداخت را هنگام تحویل کالا بپردازد. در صورت عدم پرداخت وجه در موعد تعیین شده توسط خریدار، فروشنده حق دارد از تحویل کالا خودداری و سفارش را فسخ نماید .

* از فروش هرگونه سم، آفت کش و محصولات مشابه به مصرف کنندگان خانگی معذوریم و فروش تنها به فروشگاه های دارای مجوز مقدور میباشد.